| Myr3ll1994 a întrebat:

Unde pot vedea wrestlemania 28 live? (in afara de voyo.ro)?

Răspuns Câştigător
| Craiovamax a răspuns:

Din cate m-am documentat si eu, te-as sfatui sa incerci pe :
www.wrestling-network.net
sau aici:
http://www.e7news.com/? p=169

Ps: Sper sa mearga daca nu tot gasesti tu un site unde sa vezi online:)

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai voyo.ro ce are?

| IseeVoices a răspuns (pentru unknownn):

Iti zic eu ca nimeni nu vrea sa dea 5 euro doar ca sa se uite la ceva, parerea mea e ca voyo e cel mai stupid site, nu platesti poti sa te pisi pe el mai bine iti faci un cont pe ****list si iei de acolo toate filme gratis

Cat despre wrestlemania 28 poti sa vezi pe sport.ro pe 12 februarie au anuntat pe sport.ro asa ca stiu 100% sigur

| unknownn a răspuns (pentru IseeVoices):

5 euro ii faci in 5 minute.Si asa pun pariu ca pierzi ore intregi stand la calculator pe zi, deci 5 minute=5 euro, daca calculam asa ai face cam 100 euro zilnic, depinde cat stai pe PC.

| McClod a răspuns:

Hei daca imi zici cand are loc itii zic eu unde

| BeBeINC a răspuns:

Pe Wrestling-Network.Net - Incepe Luni Dimineata la 2:00

| Stelian_Dumitru_1997 a răspuns:

Pe sport.ro luni seara la 02:00 dimineata

| Bumbar_Flaviu_1989 a răspuns:

Vreau sa-l vad