| whiteviper98 a întrebat:

Cum sa fac sa treaca timpul mai repede? Ma plictisesc. am fost la fotbal dar acum ma plictisesc. M-am jucat si Need For Speed Undercover si tot asa ma plictisesc...Va rog veniti cu idei bune, fara misto-uri. VOT SI FUNDITA LA CELE MAI BUNE.happy [sczz categoriaa]

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Daca vrei si daca te pricepi iti poti face un blog.
pictezi ceva,canti,mergi la antrenamente(tenis,handbal,volei,baschet),mergi la piscina, cinema, la un film 3D sau cu efecte speciale,iesi in parc/oras cu prietenii,la un suc,o pizza,iesi cu rolele,bicicleta,citesti reviste, te uiti la TV, vb pe mess

1 răspuns:
| Bubulutsaa a răspuns:

Ce repede ai dat funda...in fine eu aveam raspunsuri mai bune...da nu mai conteaza oh go on ok mai vb adios!