| Stratovarius a întrebat:

D...mi-a dat azi la info un fel de proiect..Informatica si Arta.a spus sa facem ceva gen o piesa de teatru...sau desen, imagine..ma rog ceva de genul..imi dati niste idei pls. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mihaela0502 a răspuns:

Poti sa faci un film, o poveste gandita de tine.sa faci o fotografie unui (obiect) de ex dupa aia sa muti obiectul si iar foto, tot asa pana obiectul (face ceva sau ajunge undeva) apoi montezi pozele una dupa alta si se creaza o actiune. poti sa adaugi si muzica. sau sa prelucrezi pozele.
ex programe:picasa, win.movie maker.
http://www.youtube.com/watch?v=qBjLW5_dGAM sau cauta tu stop motion bafta!