| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei pe tema "O intamplare ciudata"...naratiune. Nu am niciun fel de idee despre ce sa scriu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti vorbi despre ceva paranormalwinking Cum ar fi... o fata sau un baiat cauta ceva. dar nici el nu stie ce. Si are o presimtire ciudata. Care la un mement dat devine realitate. Dar. intr-un final afla ca totul a fost un vis si a fost trezit de soneria de la telefon. Partea ciudata este ca acel obiect pe care il voia se afla chiar in mana lui cand el se trezeste, iar pe masa obiecte ciudate din visul lui care au parut misterios... :* Succeswinking Funda?

1 răspuns:
| Lupu_Andrei_1997 a răspuns:

Poate fi si cu referire la supranatural si alte chestii de astea?