| LoveCristina a întrebat:

dau vot si funda daca primesc niste raspunsuri ori de la fete ori de la baieti vreau sa imi cumpar masina adica nu eu ci parinti si vreau niste poze sau site-uri unde gasesc poze cu masini decapotabile prefer culoarea rosie sa scrie si pretul daca se poate nu conteaza cat costa + poze cu breloc cu litera A (Abby) sau C (Criss) mersi va pup!

Răspuns Câştigător
| alina5298 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un peugeot 206 cc

http://www.therock-cobra.go.ro/site/therock-cobra_go_ro/peugeot_206cc_4.jpg