| michael5813 a întrebat:

Buna baieti ( dar si fete...) am si eu o intrebare : stie cineva o firma care fabrica soft topuri pentru. masini decapotabile si sa le si monteze!? binenteles aici in RO. ma gandesc pentru. viitor ca deocamdata la masina mea e ok dar mai incolo...

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu exista decat sa te duci la reprezentanta marcii care a produs masina si sa cumperi pe original. After market nu se fac decat la Audi A5 din metal daca vrei sa il schimbi pe cel original in rest nu exista firme care sa faca soft top-uri after market si mai sunt hard top-uri la Jeep Wrangler facute de Wolgam si inca o firma dar nu mai retin cum se numeste altceva nu gasesti decat pe original la reprezentanta marcii tale de masina!

1 răspuns:
| adriangabor92 a răspuns:

Ford