| ionut7x7 a întrebat:

de astazi imi arata facebook-ul alfel nu imi apar imaginile prieteni conectati am instalat toate browserele mozila crome opera si nu mi se deschide normal am fost la cineva si am intrat si de la el merge, mi-l arata normal ...am instalat si windows-ul din nou si tot la fel il arata asa file:///D:/Documents%20and%20Settings/Ionut/Desktop/wa.b mp sau file:///D:/Documents%20and%20Settings/Ionut/Desktop/asa. bmp

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deschide chat-ul.

| Radu284 a răspuns:

Da, si la mine la fel, d e vreo o luna. Se pare a asa e FBul nou...

| ionut7x7 explică:

Pai stiu ca la schimbat da la mine mi-l arata in alb si negru doar scrisu, poze jocuri sau prieteni conectati nu-i arata ....nu stiu cum sa pun o poza sa-ti arat

| ionut7x7 explică:

Nu imi apare