| cosmin211993 a întrebat:

de ce cand intru in farming simulator 2017 imi intra sa il downloadez de pe steam?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Oooo baiatul tattii, pai eu credeam ca acel joc e gratuit ca mai fac astfel de minuni cei de la steam dar daca nu e gratuit atunci nu poti face nimic, poti sterge tot ce ai descarcat! Totusi ai putea descarca acel joc si multe altele de pe orice tracker, fa-ti cont pe unul! Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru ca nu e instalat pe calculatorul tau si nu e un joc ca altele ca te poti juca online fara sa fie instalat in pc! Se va descarca si instala apoi te vei putea juca!

| cosmin211993 explică (pentru lpavel):

Uite l-am downloadat l-am instalat pe pc si nu imi intra in el cand ii dau sa imi deschida imi intra automat pe steam si eu nu am jocul pe stram si imi zice sa il cumpar! ce pot face multumesc!

| lpavel a răspuns (pentru cosmin211993):

Oooo baiatul tattii, pai eu credeam ca acel joc e gratuit ca mai fac astfel de minuni cei de la steam dar daca nu e gratuit atunci nu poti face nimic, poti sterge tot ce ai descarcat! Totusi ai putea descarca acel joc si multe altele de pe orice tracker, fa-ti cont pe unul! Bafta!