| JAIL a întrebat:

De ce se zice ca actorii de filme porno sunt pacatosi? (asa am auzit si P.S nu vreau sa devin sunt doar curios)Adica ca e tot o meserie, dar +18 de ce ar fi de rau daca ai practica aceasta meserie?

Răspuns Câştigător
| LastKisss a răspuns:

Pentru ca dumnezeu a lasat pe lume sexul ca sa ne inmultim si el a lasta sexul acela normal, fara alte chestii, intelegi tu, iar oamenii din ziua de azi folosesc sexul pentru altceva nu pentru a face copii, ei au uitat care e scopul lui cu adevarat si s-au lasat prada viciilor de aia e un pacat, e pacat sa faci sex oral, e pacat sa faci orice pornografie, e pacat sa faci sex protejat ptc denaturezi natura si strici procedura cum s-ar zice

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Pentru că, d.p.d.v. creştin, sexul ar trebui folosit ca să ne înmulţim şi nimic mai mult. Ei o fac pentru bani, plăcere. De aia e considerat păcat

| OnuOnulică a răspuns:

Pentru că sexul e considerat un păcat de aia.

| Dariusuu a răspuns:

Decât să fur cum fură statul mai bine aș întreține relați sexuale cu actrițe porno.

Să furi nu e un păcat?

| Sociopat a răspuns:

E lumea geloasa ca aia sunt platiti sa faca ce le place.