| Anonim340 a întrebat:

De ceva vreme mi-am cumpărat o agenda, doar ca nu stiu ce sa fac cu ea. Nu am idei, ce ar trebui sa scriu in ea? Cine are cele mai multe idei le dau fundița si Vot. Mersi anticipatwinking

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cu agenda iei diferite notite, sau chestii pentr a te organiza sa nu uiti niste lucruri...etc.

| TheMisunderstood a răspuns:

Buna! Eu am una cu citate care ma reprezinta, in care ma regasesc si pe langa am adaugat poze care imi plac de pe net, dar si cu mine. Unele pagini le-am umplut cu poze cu prieteni si citate care ii reprezinta in parte. happy

| rosalia323 a răspuns:

Ai putea sa o folosesti ca planner/organizator, adica
Sa iti notezi iesirile cu prietenii, olimpiadele, meditatiile, etc., toate cu diverse culori.
Ai putea sa iti faci o pagina cu realizari sa chiar cu citate. Poti lipi diferite post-ituri sau chiar sa o folosesti pe post de jurnal.

| rosalia323 a răspuns:

Ai putea sa faci o steasi in ea sa scrii : in varf, pe cine iubesti cel mai mult, iar in rest sa scrii ceilalti prieteni ai tai.

Ai putea sa scrii frumos pe o pagina intreaga BFF-ul tau sau ai putea sa iti faci o pagina unde sa scrii diverse prescurtari pe care le folosești la scoala sau
Ai putea sa o folosesti ca planner/organizator, adica

Sa iti notezi iesirile cu prietenii, olimpiadele, meditatiile, etc., toate cu diverse culori.

Ai putea sa iti faci o pagina cu realizari sa chiar cu citate. Poti lipi diferite post-ituri sau chiar sa o folosesti pe post de jurnal.