| sayross a întrebat:

De fiecare data cand incerc sa salvez ceva mi se duce in Partitia C chit ca vreau sau nu vreau sa salvez acolo...pai porblema este ca eu nu vreau sa salvez acolo vreau sa salvez in D unde am spatiu destul dar nu pot pentru ca mi se duce automat in C precizez ca navigez cu mozzila si settarile sunt facute de mine in mozzila astfel incat de fiecare data cand downloadez ceva sa mi se duca in D dar mi se duce in C si nu mai am spatiu in C as vrea sa stiu cum pot face sa mi se downloadeze in D precizez ca imi mananca spatiu si din C si din D si apropo ultima dat cand am vrut sa downloadez ceva mi-a zis asa "Nu există spațiu suficient pe disc pentru a salva C:\DOCUME~1\Owner\LOCALS~1\Temp\4GtCX3_s.rar.part" desi eu am setat sa se duca in D cine ma poate ajuta va rog dau funda...

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Cine ti le duca in C? Poate te pot ajuta daca spui CINEwinking