| sayross a întrebat:

am si eu o intrebare sa incepem cu inceputul.Eu navigez pe internet pe programul mozila dar cand vreau sa downloadez ceva mi se duce automat in my documents care apartine partitiei C
Intrebare mea este cum pot face sa nu se mai duca automat in my documents si sa se duca de ex in Partitia D in folderul Jocuri? Va rog rasp repede dau fundita.

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Buna.Pai cand intri in mozilla apesi CTRL + F12. Apoi dai la ADVANCED si cauti unde scrie DOWNLOADS.Mai jos iti va aparea o bara unde scrie ceva de genu:C/Documents and Settings/User/My document. Iar unde scrie choose schimbi unde vrei sa le puna si dai OK.
O zi buna.

2 răspunsuri:
| fuckfuckfuck a răspuns:

Sus in bara de meniu click pe: Unelte, apoi te duci la Optiuni, apoi la sectiunea "General" si e o sub sectiune numita Descarcari si acolo mai jos de aia scrie "My documents", si dai in partea dreapta Browse sau Rasfoieste, ce scrie. Bafta. Funda.

| AliveOne a răspuns:

Pai cand dai download pe acel joc sau ce e iti aprea o fereastra si in ea ar trebui sa scrie unde se salveaza vezi acolo... si poti schimba adresa in D succes