| ApofissPapaya a întrebat:

deci acum cateva zile, mi-a pus fratele meu o colinda, bine, era facuta la misto, nu era cu astazi S-a nascut Hristos, ci Cristi...si tot asa, isi bateau joc de colinde. Stiu ca nu ar fi prea frumos sa ascult din astea acum de Craciun dar macar sa o ascult pana la capat. Nu stiu cine o canta, titlul era Colind. Funda!
Sper sa o gasitibig grin

Răspuns Câştigător
| WhiteProud95 a răspuns:

O fi asta? http://www.youtube.com/watch?v=e6RMipL1ht4

3 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Merci big grin

| ApofissPapaya explică:

Am gasit-o si eu intr-un final, dar totusi ii voi oferi lui Marrynik30 funda pentru. ca "anonimul" nu prea mi-a fost de folos! An nou fericit!