| Cosminulabc a întrebat:

deci eu am ajutat o fata care a fost foarte deprimata din cauza la o chestie si eu am ajutat-o totul( a spus ca se muta din cauza unor chestii) iar eu am convins-o sa nu faca asta si mereu am ajutat-o iar acum abia mai vorbeste cu mine si faza care ma deranjeaza cel mai mult este ca nici multumesc nu mi-a zis... i-as zice dar nu vreau certuri ce sa fac ca sunt foarte nervos din cauza asta

2 răspunsuri:
| VelaJohnny a răspuns:

Las-o-n pace, nu iti bate capul, daca e nerecunoscatoare si aroganta sa fie sanatoasa

| Cosminulabc explică:

Eu am ajutat-o sa nu mai fie deprima
ta dar ma deranjeaza pentru ca nu mi-a zis macar mersi pentru ce am facut...