| ŞoSeŢeL a întrebat:

Nu e o intrebare foarte grea dar BFF a mea ( cica ) zice ca eu nu stau in pauze cu ea dar ea sta in banca si vorbeste cu prietenul meu ( el e un tip de treaba stiu ca nu o place chiar el mi-a spus-o, nu dati vina pe el tongue ). Mai mereu o vad acolo dar el vorbeste cu un coleg cam in toate pauzele si incepe sa se bage si ea in seama. Azi mi-a spus ca nu mai suntem BFF sau cel putin asta am inteles eu...Pe mine nu ma deranjeaza ca nu mai suntem oricum nu ma intelege si alte chestii. Dar intrebarea e...se da la el sau ce vrea sa faca?

Răspuns Câştigător
| AlexandraSmiley a răspuns:

Da.E foarte evident.Mi se intampla si miewinkingPrietena mea, si colega de banca, se tot da la iubi meu, si am observat.Dar ea este o fata cu moravuri usoare, si iubi meu o stie, si nu ii plac astfel de specimene.hee heelaughingAsa ca las'o mai sa isi faca iluziilaughingOricum sint doar viselaughing

1 răspuns:
| Dudăăăă a răspuns:

Buna.
Poate doar are si ea nevoie de prieteni care sa fie de acelasi caracter cu ea.
Intreab-o cu subinteles daca ii place de prietenul tau. Daca da semne ca da.atunci nu e bine.Caci asa.nu iti e prietena.
Daca vrei sa te indepartezi de ea, vorbeste cu un coleg sa faceti schimb de locuri.
Succes. Pupici:*