| surastrikes a întrebat:

deci eu am parul pana la nas, am inteles ca parul creste cam 1 cm pe luna, cat timp ar trebui sa il las sa creasca pana la umeri? stiu ca e depinde de persoana ca la unii le creste mai greu si la uni mai repede, dar sa zicem ca imi creste 1 cm la fiecare luna

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Într-un an îl poți prinde în coadă. Trebuie să-l lași în jur de un an.

| surastrikes explică (pentru OnuOnulică):

Cam asa l-am lasat si data trecuta, intr-un an imi crescuse pana la barbie

4 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Sa imi zici cand o sa il ai lung ca Illidan laughing, pai depinde de parul fiecaruia si cat de sanatos este

| surastrikes explică (pentru MistretulPufos):

Ok prietenas, la prima zi in care o sa il am ca el de lung o sa iti dau mesaj si poza rolling on the floor

| MariaCristina100 a răspuns:

Bună seara!
Acuma depinde de persoană şi de podoaba sa capilară, în mare.
Eu sunt, fată(nu ţi-am înţeles sexul tău, scuze)iar la fete pe lună cam le creşte vreo 4 cm. (în cazul meu).
Ţi-aş recomanda un tratament cu aloe-vera.Chiar face miracole pentru părul lung şi bogat.Iar firele despicate vor fi istorie pură...
Sper că te-am ajutat! Seară frumoasă!