| Flor1N94 a întrebat:

Deci, pe 29-30 decembrie m-am certat cu o foarte buna prietena de care si imi placea de ea foarte mult, si m-am certat cu ea pe un subiect banal eu spunandu-i ca minte, si de atunci pana asta' seara cand m-am intalnit cu ea la antrenamente nu am vorbit deloc cu ea nici ea cu mine, si asta' seara i-am spus "Buna" si c-am dupa 20 minute am mai intrebat-o ceva si a raspuns ca nu vrea sa mai vorbeasca cu mine. Deci ce as putea sa fac va rog, oare vine totul de la sine? Si in seara de revelion mi-a trimis si un mesaj care era doar adresat mie si in paranteza pusese ( asa nu inseamna ca ne-am impacat). Deci mai am vreo sansa sa ma impac cu ea? Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| TinkerbellM a răspuns:

Cred ca aveti o prietenie puternica. Invit-o la un suc, in oras, sa va plimbati, sa iti ceri scuze si sa mai vorbiti. O sa va impacati pentru ca ea a incercat sa faca un pas spre tine trimitandu-ti un mesaj cu toate ca a scris in paranteza ca nu v-ati impacat. Caut-o tu, daca ea nu vrea sa te caute. Tine la tine, doar ca asteapta sa faci tu primul pas! Succes!

7 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Să mai treacă timpul şi o să îi treacă şi ei. Ai rănit-o spunându-i că minte deci şi-a dat seama că nu ai încredere în ea.
Ai şanse să te împaci cu ea, cere-i scuze, spune-i că regreţi şi că ai încredere în ea. Ar trebui să înţeleagă.

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Parrea mea e sa va intalnitit fata-n fata,si ii spui ca itit pare rau,ca regreti,ca a fost vina(ta) si numai a ta,si ca nu vrei sa se mai intample niciodata asa,ca itit pare rau ca ai ranit-o ca itit pare rau ca ai acuzat- ca minte, spune-i sa te inteleaga ca itit pare rau si poate daca vezi un zambet pe fata spune-i ca o placi pate ai noroc nu stiu singur, depinde de tine daca ai curraj si dac ae momentul potrivit, si zi ceva de genu, nu plecam de-aici pana nu discuti cu mine ș)sper ca te-am ajutat FUNDA?:X:*happybig grin

| iurikas4 a răspuns:

Pai da, spune-i ca ce conteaza banii cind prietenii sunt cei ce te ajuta in totul, spune-i cati pare rau si ca nu-i ai intirziatt putin cu banii.

| Flor1N94 explică (pentru iurikas4):

Nu ai citit bine "romanul" scris, nu e vorba de bani happy

| Flor1N94 explică:

Dupa antrenament am condus-o pana acasa si nici o vorba nu a scos din gura. Mi-am cerut si scuze si orice, un cuvant nu a zis.E si c-am dificila persoana aceasta happy.

| TinkerbellM a răspuns (pentru Flor1N94):

Nu e dificila. E speciala!

| InQ a răspuns:

Desigur! Invito undeva... si cere-i scuze. Sigur va veti impaca daca sunteti prieteni buni. Bafta!