| talibanu112 a întrebat:

..Decurand am primit la Scoala sa fac un proiect pentru obtinerea diplomei de calificare.eu nu stiu cum sa fac proectu si nu stiu unde sa-l gasesc pe google. Tema proectului se numeste. Dispozitive speciale de marirea a eficientei franarii..varog ajutati-ma ca nu stiu cum sa fac proectu mai am 2 luni pana cand trebuie sal predau

1 răspuns:
| Peaches a răspuns:

Nu ai un profesor indrumator de proiect? (se scrie proiect nu "proiect") Acesta ar trebui sa te indrume, el fiind cel mai in masura sa-ti spuna ce trebuie sa cuprinda proiectul tau.