| tine a întrebat:

Bună, vrau sa găsesc o şcoală de (singur nu stiu cum se numeşte)sa lucrey cu calculatorul ca un fel de programist unde pot să găsesc aşa şcoală spuneţimi vărog frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu prea înțeleg întrebarea ta, dar pot deduce ceva:
- vrei să urmezi liceul, bun: clasă de informatică;
- vrei să lucrezi la o școală pe post de analist ajutor programator, bun: un curs de informatică este suficient.
Multă baftă.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

De unde esti marin? ...si eu sunt in acel domeniu la liceu...asa ca daca te intereseaza mai multe .anunta-ma...
este un profil foarte frumos si interesant...mai ales daca iti place...

| us3r a răspuns:

Pot sa mergi la un liceu care are profilul operator tehnica de calclul, sa nu crezi ca are de a face cu matematica, nici vorba...

| eu_4161 a răspuns:

De pinde de unde esti... daca esti din Iasi eu iti recomand cu siguranta (dupa ce ai scris tu) Liceul de Informatica din Copou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei programator... urmeaza matematica- informatik... k e bine... cel putin asta am inteles ca ai vrea din intrebarea ta...straight face