| Andrey245 a întrebat:

doare cand iti pui piercing in buza, pentru ca vreau sa imi dau si eu si nu stiu sigur ce sa fac, pentru ca m-au speriat prietenii si mi-au zis ca doare foarte tare, si cand iti bagi piercing curge sange? multumesc

scuzati categoria

FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| CeConteazaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Decii... si eu am avut unul in buza! big grin
1.simpti doar o intematura! oh go on
2.depinde cine, si sum ti-l faci, mie mi-a curs cam mult sange, dar daca te duci la salon sau daca til face cineva care se pricepe nu o sa iti curga decat foarte putin! [acum depinde si de sensibilitatea buzei!]

[ps. prietenii tai tiau speriat doar ca sa nu iti faci! deoarece ei ori nu vor, ori nu au curaj sa isi faca ca vor si ei sau ei nu vor sa ai un accesoriu nou inaintea lor! big grin]
AI GRIJA SI INGRIJESTEL FOARTE BINE! nu il scoate o saptamana cel putin, sa ai grija ca tija sa nu fie imi mica decat buza, si sa nu pui limba non-stop pe el! daca nu... o sa ajungi sa iti fie scos la urgente ca mie! :-l

| Andrey245 explică (pentru CeConteazaaaaaaaaaaaaaaa):

Multumesc frumos pentru raspunswinking nu a durut chiar deloc, a curs putin sange dar a fost o nimica toatawinking

| andy14 a răspuns (pentru Andrey245):

Ti-au facut la salon sau acasa?

| Andrey245 explică (pentru andy14):

Acasa frate