| seby00 a întrebat:

Dupa ce am trecut peste o despartire acum cateva zile, cand ma enervez iau razna si tip urat si involuntar imi vine sa sparg ceva/dau cu pumnul, mai ales cand sunt provocat iau razna rau de tot...

2 răspunsuri:
| girlpoisson555 a răspuns:

Pur și simplu gândește-te la altceva, dacă vezi că reacționezi așa urât. Adică mă rog, nu-i ușor să te gândești la altceva, dar măcar încearcă.
Știu și eu, citește ceva, ascultă muzică, ieși în oraș. Și nu răspunde provocărilor. Gândește rațional înainte de a acționa. happy

| seby00 explică:

Nu stiu cum sa ma calmez, m-ar ajuta orice, dau funda!