| Victoria1230123 a întrebat:

Dupa cum stim cu totii, se apropie Halloween- ul!
M- am gandit sa ma costumez in vampir:
O rochie neagra cu bretele care vine mai sus cu un cm sau 2 de genunchi sau una neagra cu maneci lungi, si sfasiata putin pe jos
O mantie de vampir
Strampi negri
Dar as vrea idei despre pantofi, par si machiaj.
FUNDA!

4 răspunsuri:
| Anastasia1997 a răspuns:

Buna eu as zice sa te machezi: cu un ruj rosu, cu pudra alba si pe la ochi cu putin negru. Parul poti sa il intinzi cu placa sau sa ti-l faci coc zic eu iar in picioare niste tocuri negre finute sau o cisma lunga happy sper ca te-am ajutat :*

| Lola2013 a răspuns:

Eu zic sa iti pui rochia neagra cu maneci lungi, niste cizme rosii, daca ai parul lung sa ti-l lasi neprins si putin ciufulit.Nu exagera cu machiajul.Un ruj rosu aprins si niste pudra alba, sunt de ajuns.winking

| Dragutza_Syndy_1997 a răspuns:

Eu ti-as spune ca pantofi sa iei unii negrii si cu toc mai mult, la par ar fi bine sa fie indreptat cu placa si lasat liber, iar la machiaj sa iti dai cu un ruj negru/rosu si un pic de rimel... sper ca te-am ajutat..multa bafta!