| TeiusanMaria a întrebat:

Bună..as vrea sa imi Spunetimi in ce m-aș putea costuma de Halloween daca am o rochie neagră si pantofi cu toc negri? Inafara de vrăjitoare! Va rooog!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pisica, black woman, batmangirl, inger negru, liliac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black Spider-Woman. inventam un nou erou laughing)

| Lilulilu123 a răspuns:

Buna!
Te poti costuma in vampir, zombie, demon, papusa ( varianta malefica ), domnisoara Zorro, Sugar Skull ( gasesti tutoriale pe youtube - te imbraci in negru, iti faci acel machiaj colorat, iti faci parul drept sau il ciufulesti si-ti pui pe cap o coronita ). Sper sa te ajute!