| omulpaiangan a întrebat:

Eu in prima zi de liceu m-am dus cu tata, iar acum vreo 2 saptamani s-au trezit colegii sa isi bata joc de mine ca am venit cu un parinte. Ce sa fac in aceasta situatie? Si mai am inca o problemalaughing. Niste cocalari cu un an mai mare decat mine ma pun sa cant pe mine si inca doi prieteni (noi nu ii bagam in seama dar sunt foarte enervanti). Care ar fii cea mai buna solutie? (sunt la un liceu sportiv)

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ignoranta in ambele cazuri.

| KillMePlease a răspuns:

Paiii ii poti ignora şi sa iti traiesti viata ca şi cum ei nu ar exista şi ceva important: nu arata ca îţi pasa de ce zic ei... e cel mai ok
Am patit, man

| AirănMeidăn a răspuns:

Eu zic sa ii ignori
In concluzie, sunt de acord cu GreyN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoră-i însă la partea cu cântatul nu văd de ce să nu faci asta adică, cine știe, poate chiar vor descoperi un adevărat talent.

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Ingnora
O sa se plictiseasca
Poti vorbii cu alti colegi si chiar sa le introduci ideea ca cei care se i-au de tine sunt penibili si nesimtit
Sper ca te-am ajutat :*

| Tegus_Florin_1997 a răspuns:

Ignorai total, treci pe langa ei ca si cum nu ii vezi si nu ii auzi