| AdyBoy a întrebat:

Ieri amdescarcat un word de pe internet si cand l-am deschis au aparut mult mai multe ferestre, iar de atunci cand incerc sa dau conect la internet dispare fereastra. Daca dau click pe start se inchide automat, fara a mai apasa shutdown... sau altele. Ce ar trebui sa fac? Nu vreau sa reinstalez Windowsul, va rog dati-mi un alt sfat! Imi cer scuze pentru categorie! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Bravo! Ți-ai tras și ceva viruși - să-i stăpânești sănătos!
Bagă rapid un antivirus (asta dacă nu ai aruncat deja acel PC, vechi de peste trei ani).