| georgeX72 a întrebat:

Sunt George si vreau sa va intreb ce inseamna cand dispare bara de jos (cu start si alea) cand intru pe internet(Browser)? Eu cred ca este un virus si ca ar trebui sa reinstalez Windowsul. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Nu este nici-un virus fi atent ce faci: dai click dreapta pe bara pana sa dispara si proprietes si debifezi optiunea de auto-hide bar.Salut FUNDA?

| georgeX72 explică (pentru Anonim0100):

Am rezolvat dar pe aceeasi metoda pe care miai dato si tu. Scuze ca ti-am dat funda cam tarziu dar nu am mai intrat de mult pe TPU.

| Anonim0100 a răspuns (pentru georgeX72):

Nu-i nimic.