| Uddy98 a întrebat:

Ieri m-am batut cu un tigan pentru ca se lauda la altii ca ma bate pe mine! Cand am iesit de la scoala i-am dat un pumn in ochi si el nu mi-a prins niciun pumn. Au intervenit mai multi sa ne desparta dar nu asta e problema. A zis ca o sa vina cu vreo 6 tiganii sa ma bata si eu nu prea am pe cine sa chem in caz de.! Ce ma sfatuiti sa fac!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai bine e sa iei bataie, poate te inveti minte si data viitoare nu o mai cauti cu lumanarea

| TheQuestionQuestionQuestion a răspuns:

Cam tarziu iti raspund dar prin asta trec eu in zilele astea, si de aia ma uit la intrebari de genu laughing, da-le in gura in m*rtii lor de jegosi

| alexandrulupu a răspuns:

Cheamati si tu niste prieteni mai bazati sau daca nu ai fa rost si date bine pe langa ei sa te apere