| jmegher a întrebat:

Ies cu prietenii in fiecare seara si nu de mult au venit verisoarele unui prieten si eu venit si ele cu noi. Cand deja era tarziu si ne pregateam sa plecam a venit o verisoara a lui de 14 ani ca si mine si m-a intrebat daca nu o petrec pana acasa si eu am zis,, poate,,. Si fiind doar doi baieti eu si el a trebuit sa duc eu pe alta fata acasa la vreo 100 de metri dar era intuneric. Cand am venit am luat-o de mana la indrumare prietenei prietenului. Si am vrut sa pun o melodie si am intrebat-o ce melodie vrea. Si ea mi-a zis sa pun asta: https://www.youtube.com/watch?v=7JJfJgyHYwU. Cand am ajuns intr-un sfarsit m-a pupat pe gat si ne-am luat la revedere. Ma place mult? Dar eu unul nu as vrea ceva serios cu ea pentru-ca oricum o sa plece si ea si eu asa ca. As vrea cu ea o aventura de-o saptmana sau o luna cat sta ea. As vrea in special parerea baietilor. :D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e altceva, daca nu va suferi nici unul dintre voi, eu zic ca e ok, dar atata timp cat nu aveti iubit\iubita! Eu unul nu sunt atras de aventuri!

7 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Pune-te in locul ei... Daca se indragosteste de tine o vei face sa sufere. Nu iti bate joc de ea. daca nu iti place las-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti bate joc de ea, las-o in pace daca nu vrei ceva serios cu ea, tu cum te-ai simti daca o fata ar profita de tine si tu ai vrea ceva serios iar ea o aventura? Mai ales ca ai rani-o rau daca ai sta cu ea si dupa aia ai lasa-o balta! Altii ar face orice sa fie macar o zi impreuna, iar pentru tine nu inseamna nimic o saptamana sau o luna! Pentru doi indragostiti inseamna enorm si o ora! Pentru niste studenti inseamna enorm si cateva minute la un examen! Pentru un sofer conteaza chiar si-o clipa in care a evitat un accident! Mai gandeste-te!

| jmegher explică (pentru anonim_4396):

Hei ea de cand a venit nu a stat doar cu mine a stat cu multi baieti si nu doar a stat fara sa flirteze cu ei asa ca serios? Cum vreau eu o aventura cu ea asa vrea si ea cu mine. te asigur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru jmegher):

Asta e altceva, daca nu va suferi nici unul dintre voi, eu zic ca e ok, dar atata timp cat nu aveti iubit\iubita! Eu unul nu sunt atras de aventuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic ca merita o aventura de-o noapte, man...

| Kenya a răspuns:

Nu iti bate joc de ea cu saptamanile si zilele tale. Fete vor ceva serios, nu bataie de joc.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

De ce vrei sa iti bati joc de saraca fata. Daca ea este indragostita de tine, vrea ceva mai serios, o relatie, prietenie, nu o aventura de nu stiu can, dupa care poate ramane cu sechele. Daca nu vrei o relatie cu ea, las-o, nu profita de ea. happy

| Misfits a răspuns:

Fa-i pe plac o zi, doua, o saptamana, cat iti convine tie.