| LupCuBlog a întrebat:

Imi place de o fata.Si as vrea sa ii trimit un buchet de trandafiri(prin gestul asta incerc sa o cuceresc) printr-o amica de a ei. Ce credeti.Ar ramane " straight face " si s-ar supara? Specific ca o cunosc doar din privire, adica nu am vorbit niciodata fata-n fata.Doar pe facebook.

Răspuns Câştigător
| vanessa_6993 a răspuns:

Bine faci fetelor le plac florile pentru inceput e bine sunt fata si stiu incearca fetelor le plac baietii indrazneti! nu cred ca sar supara nici o fata nu se supara cand primeste flori daca vrei ii poti face o felicitare unde scriiiiiiiiiiii ce sentimente ai pentru ea. succes!

8 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Pai eu una ca fata as fi impresionata... insa nu ar ajunge numai un buchet happy dupa c i`l trimiti ai putea sa o inviti la o plimbare sau undeva si sa ii spui motivu pentru care i l`ai trimis. pentru ca o placi happy bafta multa!

| Maothecat a răspuns:

Eu zic sa nu trimiti prin prietena ei. pur si simplu ii trimiti prin curier sau i le lasi la usa si suni la sonerie si le lasi acolo cu un biletel. Va ramane profund impresionata (daca este mai sensibila)

| elizabeth a răspuns:

E clar! esti indragostit nebuneste! un gest frumos din partea unui baiat cumsecade! cand va observa ce suflet bun ai, se va arunca in bratele tale cat ai zice,, peste!''.

| andrrei08 a răspuns:

Salut, eu cred ca ar fi un pic cam devreme big grin vorbeste ceva mai mult cu ea, daca poti sa te bagi in vorba macar pe mess cateva zile-o saptamana. De suparat, nu s-ar supara... dar ai putea sa o sperii putin ca esti prea direct happy oricum, succes si nu te grabi. fii subtilbig grin

| anonima97 a răspuns:

Depinde ce fel de fata este daca este o fata care adora baieti chipesi,acum e prnblema ta, nu stiu cum arati dar daca e o fata ce pune pe primul plan gesturile unui baiat, s.ar pute sa ai sanse.Dar aici ai grija daca e o fata intepata s.ar putea sa rada de tine dar daca e cumsecade va aprecia si apropo mai intai ar fi mai bine sa vb cu ea fata in fata.srcces.fundita?

| An0nYmA a răspuns:

Nu cred ca se va supara pentru ca fetele adora astfel de gesturi romantice! tine-o tot asa si o sa ai mare succes la fete!

| bebesan a răspuns:

Indiferent cui trimiti flori o sa ii placa, fetelor le pace sa aiba admiratori, daca face pe busumflata e o proasta si zic sa iti iei gandul de la ea ca nu merita un baiat atata de atent ca tine tongue

| JoJO_6986 a răspuns:

Imi place gestul cu buchetul de flori dar idea e ca trebuie sa vb si fata in fata cu ea ca sa o cunsti mai bine sa stii ce preferinte are... poate aveti ceva in comun cine stie si poate atunci ii vei trmite ceva ce ii va placea cu adevarat ce crezi?big grin pup si succes