| SunShine_3102 a întrebat:

Vreau sa cuceresc un baiat si m-am gandit sa-i cumpar un buchet mare de trandafiri. Credeti ca v-a aprecia gestul?

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred ca ar radelaughing
Gestul in sine e frumos dar el ar trebui sa il faca. Daca chiar vrei sa ii faci un cadou ofera-i ceva ce stii ca il placewinking

| cretzufinish a răspuns:

Daca nu-i cu vreo 30 de trandafiri nu cred big grin

| Libelle a răspuns:

De ce nu incerci sa-i dai un suvenir? fa un party sh invita-l apoi du-l intr-o camera si da-i un cadou simbolic ij niciun caz un buchet de trandafirilaughing

Abh
| Abh a răspuns:

Nu se dau flori la baieti, o sa te faci de rusine si o sa creada ca esti disperata, renunta la ideea cu cadourile, nu asa se atrage atentia unui baiat. Daca nu tine deloc la tine te va face de ras povestind chestia asta la toata lumea.

| Annitu a răspuns:

Doamne...totusi.daca esti baiat...intrebarea asta e "geniaIa"rolling on the floor

| nuku a răspuns:

Daca iei petalele de la trandafiri si le imprastii in tot patul iar tu il astepti pe patul de petale cat mai neglije si doritoare de dragoste sigur va aprecia gestul si te va iubi mult timp poate pana la batranete...
\

| (0$t!n@ a răspuns:

NU pentru ca barbatii nu primesc florii, noi fetele primim poti sa te duci la el cu un tricou decoltat si chestii de astea sa te asezi langa el la bar sa te bagi inseama nu sai duci un bughet de flori ca nu e femeie

| Dannyjj a răspuns:

Pai depinde de baiat, eu zic ca nu ar trebui sa-i cumperi lui, ci mai degraba tie, cumpara-ti cosmetice, farduri, etc. ca sa te vada frumoasa, spune-i ce simti. Mie mi se pare ca baietii nu sunt interesati dupa flori, desigur cum am spus, depinde de baiat. Ca sa il faci sa te placa, baga-te cu el in seama, invita-l in oras si restul vine de la sine.

| greenish a răspuns:

Nu merge deloc dupa parerea mea.mai bine incerci un parfum ceva, un tricou.

| doarreuu a răspuns:

Trandafiri pentru 1 baiat...raised eyebrows mi se pare chiar absurd si nu cred ca o sa ii placa...bineinteles depinde si de baiat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' bine ca nu-i duci si ciocolata. sau un inel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unui` baiat i se duc flori... eventual la cimitir. laughing

| karellen a răspuns:

Depinde de baiat. ar trebui sa fie foarte delicat si romantic pentru a aprecia cum se cuvinte gestul (cam costisitor, de altfel)

| imiplacemov a răspuns:

E baiat. Daca nu e ingrozitor de romantic, s.ar putea sa i se para penibil si sa se simta jenat.

| Dianafamous a răspuns:

Esti bolnava?

| mmaaddaalliinnaa a răspuns:

rolling on the floor nu, cucerestel cu farmecele tale femininelaughing