| Dedutza_8629 a întrebat:

Imi place de un baiat. Lui ii place din cate am auzit, de o alta fata care este prietena cu mine, insa nu foarte apropiata,, deci nu suntem BFF. El a intrebat pe un alt prieten de-al meu urmatoarele : Hei, fetei acelea ii place de mine? Referindu-se la mine pentru ca mi-a spus numele si m-a aratat cu degetul. Baiatul acela mi-a spus, si m-a intrebat si eu i-am spus ca nu. Insa acest baiat CRED ca i-a spus baaiatului de care imi place ca mie imi place de el. Mie rusine fata de el si cand il vad in pauze cum se uita la mine parca mi se inmoaie picioarele. El imi ia apararea cateodata si sunt putin stresata din cauza asta. straight face oare se joaca cu mine sau chiar ma place :? FFundaa! Urgent!

4 răspunsuri:
| IuliaCx a răspuns:

Pai...pur si simplu intreaba`l[daca ai curaj... oricum nu o sa ti se intample nimic daca il intrebi]!
Bafta

| BlackMillFan a răspuns:

Ce disperata esti lol. De curiozitate, tu esti cea din avatar? si referitor la intrebare, vezi daca e genul tau si daca e, intreaba-l.

| dany0202 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incerci sa vorbesti cu el pe facebook sau pe mess... daca nu vrei sa i spui in fata (si probabil daca ai spui in fata o sa se emotioneze si o sa iti dea un raspuns negativ) bafta

| Dedutza_8629 explică:

@BlackMillFan, da eu sunt cea din poza. De ce?