| TerryBăă a întrebat:

Imi place de un baiat si stau cu el in banca. Mi-a zis ca ma place, eu ce sa ii mai spun? Si eu simt la fel pentru el. Ce sa fac? Ma ajutati? Dar sa fie mai discret si sa nu isi dea seama dar lui ii plac si lucrurile extravagante. Ma sfatuiti? Va rog. Multumesc anticipat! Funda :3

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pai,ce sa-i spui? Adevarul! Si anume, ca il placi.
Ce sa te chinui cu secretul acesta cand stii ca si el te place?
Si totodata, daca nu vrei sa-i spui.
Da-i de inteles.
Zambeste-i!
Atinge-l din ''intamplare''!
Da-i atentie mai mult decat celorlalti baieti!
Etc.
Succes!

3 răspunsuri:
| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Buna! uite te duci cu el undeva unde sa nu te vada nimeni si ii spui in legatura cu cea a spus el daca iti place zi ca si tu il iubesti si daca nu scuze dar eu nu simt acelasi lucru pentru tine nu vreau sa iiti ranesc sentimentele

| SuntMaleficMuhahahaha a răspuns:

Daca nu i`ai spus ca il placi.da-i de inteles! Si trebuie sa fi sigura ca e baiat care nu se gandeste doar la sex, deoarece majoritatea asta le trece prin cap cand isi fac o prietena. Rar te place o persoana pe care o placi si tu. iubire e prea mult spus, mai ales ca baietii la inceput nu iubesc..ci pe parcurs isi dau seama de sentimentele lor. Multa bafta! happy

| Vampiritza002 a răspuns:

Spune-i ce simpti, ca daca te place cu adevarat poate veti fi un cuplu