| Greeneyes2222 a întrebat:

Îmi puteți spune ce licee din Timișoara au cămin și ce fel de condiții au?
M-ar interesa mai ales "Colegiul Național Bănățean", dar orice informație este bine-venită.

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Poate pentru ca nu toata lumea isi permite o chirie? Eu una nu imi permit chirie si caminul mi se pare o solutie rezonabila.

2 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

Hei,incearca sa intrii pe site-ul liceului si cauta diferite informatii, incearca sa le cauti numarul de telefon si suna-i, nu ai nimic de pierdut.

Răspuns utilizator avertizat