| bleakk a întrebat:

In urma cu 4 ani am fost operat de peritonita, iar la o saptamana am facut ocluzie intestinala si a trebuit sa ma operez din nou in acelasi loc, cei care au patit-o stiu si ei ca operatie se afla 5-6 cm d ela buric in jos.Firele folosite la legarea muschilor abdominali nu se topesc niciodata? se simt si acu la 4 ani de la operatie, firele din interior.astept pareri

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Firele ar trebui sa se topeasca, e cam ciudat ce ti se intampla.