| AndreeaDeeeea a întrebat:

Salut TPU,incepe un nou an scolar,iar eu vreau sa ma tund(am parul lung, fara breton)si nu stiu ce frizura sa aleg.Ma puteti ajuta? ceva la moda repedee plzzz.

3 răspunsuri:
| iStarry a răspuns:

Hmmm... thinking si eu aveam parul lung fara breton si m-am decis sa-mi fac un breton maxi, care acopera sprancenele si evidentiaza ochii happy O sa vezi cat de mult iti schimba fizionomia si se potriveste aproape oricarei forme a fetei.Bretonul se potriveste unui par drept, eventual tuns in scari. Spune-i asta coafezei tale si sunt sigura ca o sa-ti placa big grin

| anaxoRoxana a răspuns:

Buna Andreea! Schimbarea asta este o mare problema a fetelor, si eu mi-am schimbat look-ul acum de curand pentru scoala..si eu aveam parul lung tot fara breton si am optat pentru tunsoarea bob la nivelul umerilor, este o tunsoare simpla si frumoasa! Depinde si de formatul fetei, e alegerea ta! Bafta :**.

| AndreeaDeeeea explică (pentru anaxoRoxana):

Pai eu am fata mai mica si ovala, se potriveste?