| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut TpU! Intrebarea asta e adresata fetelor.Ce v-ar placea la un baiat si ce nu v-ar placea?

Răspuns Câştigător
| nobody196 a răspuns:

Ca fata de 12 ani iti spun ca personal la baieti caut intelegere raspundere rapida la mesaje hanorace imbratisari sa nu se grabeasca (aici nu ma refer la prosti ci la sarut cu limba) sa aiba o varsta apropiata si sa fie cald (daca ma intelegi) la exterior nu stiu (e pur parere proprie ce spun acum) par negru ochii albastru/negru stilul de imbracaminte care la vrea in general asta sper ca te-am ajutat. Te pup