| anonim_4396 a întrebat:

intrebarea mea suna asa:
Iubesc o fata foarte muult foarte muult este iubita mea o cheama Ancuta, e viata mea nu stiu cum sa fac sa imi petrec timpul mai mult cu ea, ea zice ca si ea ma iubeste dar ma tot dezamageste cu o gramada de lucruri, e rece cu mine, nu mai este ca inainte, ma minte, ea vorbeste cu un baiat din alta parte si baiatul ala e pe reteaua orange si iubita mea e pe vf ea zice ca sunt doar amici ca doar vorbesc, dar vorbesc foarte foarte mult, ramane fara minute mereu. Eu incerc sa nu fiu gelos dar azi in parc trebuia sa sune pe cineva din alta retea si am intrebat-o daca mai are minute, iar ea m-a mintit ca are minute dar nu vrea sa sune, si i-am cerut telu si am vazut ca m-a mintit. Ea zice ca cu acel baiat e doar prietena, dar se fereste cu el de mine, vorbesc mult pe mess, si i-am zis sa imi arate si mie ce vb cu el(sa imi dea parola ei la mess dar nu vre) e un mister foarte mare... Niciodata nu vorbeste cu el defata cu mine. Voi ce ziceti ei sunt doar amici?thinking Va rog dati-mi un sfat! eu chiar o iubesc pe fata asta... (scuzati ca e cam lunga intrebareahee hee )

Răspuns Câştigător
| irina41099 a răspuns:

Se vede de la o posta ca nu sunt doarprieteni deci dai " papuci " si incearca sa-ti gasesti pe altcineva