| RobertLolza a întrebat:

La win7 cum pot trece de la 32bit la 64bit? Mie imi apare doar 16bit si 32bit nu 64 dar am nevoie de 64bit pentru ca mi-am cumparat 4gb ram si nu merge 4gb ram pe 32 bit si nu stiu cum sa fac

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Si nevoia care este? Ce diferenta vizuala crezi ca este intre 32 si 64? Nici una! Diferenta intre ele este la gestionarea resurselor 64 gestioneaza mai bine resursele tale! Si ca sa-ti raspund la intrebare : ca sa treci de la 32 la 64 trebuie sa reinstalezi drivere la toate componentele tale in parte pe 64 Bit. Poate sa-ti ia zile pana le gasesti pe toate! Sau reinstalare windows 7 ultimate 64 Bit.(maxim o ora) Bafta!