| gabrielosss98 a întrebat:

ma cam plictisesc si m-am hotarat cu un prieten sa facem un canal de youtube.El se pricepe la scheme cu bicicleta si as vrea sa editez ce filmez si sa pun muzica.Ma puteti ajuta? Vreau un link cu un program cu care pot edita filme si sa imi spuneti cum il folosesc.

2 răspunsuri:
| StefanVLY a răspuns:

Poi, Sony Vegas, este un foarte bun program de editat videoclipuri, si asemenea, gasesti multe videoclipuri cu tutoriale pe youtube. Sper sa gasesti, si sa inveti repede.happy Funda?

| gabrielosss98 explică:

Daca vrei funda da-mi un link de descarcare.PS.Sa fie varianta full.