| Manowar a întrebat:

ma poate ajuta repede cineva! la windows 7 ( eu am enterprise) cum pot face sa pot scrie cu diacritice ( t; i; s; a )!

Răspuns Câştigător
| euady100 a răspuns:

Salut. In setari in control panel parca setezi limba. Dai in romana si poti scrie cu diacritice.

1 răspuns:
| Sven a răspuns:

Daca ai tastatura in romana ( adica sa contina butoane cu diacritice ) se poate... eu unul apas pe SHIFT + ALT si se schimba automat pe romana ( trebuie sa ai si calculatorul pus in romana... umblii pe la control panel - keyboard happy )