| anonim_4396 a întrebat:

ma pregatesc de banchetul de absolvire si vreau si eu o parere de la voi.credeti ca se potrivesc pantofii bleumarin cu blugi negri si cu camasa bleumarin si papion negru? mersi anticipat happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce vrei sa te duci la banchet in blugi cand toata lumea o sa vina in costum?

| mihai5 a răspuns (pentru suntserios):

Nu toata lumea vine in costum...si oricum mie nu imi place sa port costum happy

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Da, merge perfect!
Distractie placuta la banchet!

| luiza17 a răspuns:

Alege o camasa alba in locul celei bleumarin si va fi bine! In orice caz, cel mai mult conteaza sa te simti bine si sa te distrezi...

| betyx a răspuns:

Hei! Eu cred ca ar fi mai bine sa iti iei camasa alba si cu blugi negri si pantofii bleumarin este perfect. Zic. Sper ca te-am ajutat, daca iti sta bine asa cum ai propus tu. Si e ok atunci imbraca-te asa! :3 happy