| DjDey a întrebat:

Ma tot bate un gand sa imi fac un tatuaj dar intr-o zona unde sa nu fie vizibila si sa nu doara! Nu as vrea sa stie parintii mei.Voi ce spuneti in ce zona sa imi fac nu este mare tatuajul!

3 răspunsuri:
| MissDevilish666 a răspuns:

✰ Bună.
Pe șold thinking

| sofstatics a răspuns:

De obicei un tatuaj se face pe spate, pe braț, pe gât. Sau în alte locuri, deși la tine e mai complicat. Părinții ar putea să observe tatuajul, chiar când nu te aștepți, și nu este în regulă. Singurul loc ar fi în zona organului genital, dar mă îndoiesc, că vrei să ți-l faci acolo.
Încearcă, să vorbești cu părinții tăi. Dacă nu vor fi de acord, ai putea să îți faci unul, nepermanent, pe spate, dar ai mare grijă mereu ar putea să observe.
Baftă!

| Ionut094 a răspuns:

Dacă vrei ca parinţii tai să nu afle, ar trebui să il faci pe picior dar mai sus nu langa glezna! sper ca te-am ajutat