| andypop a întrebat:

Maine am balul bobocilor (preselectii) si as vrea sfaturi, pareri, cum va fi, etc.

1 răspuns:
| Irinamujoperufe a răspuns:

Foarte dragut.in primul rand trebuie sa ai incredere si sa fii sigura pe tine pentru ca emotiile sigur vor aparea dar nu trebuie sa te stapaneasca ele ci tu sa le faci fata. Sa vorbesti corect si sigura pe ceea ce vrei pentru ca pe langa aspectul fizic conteaza foarte mult caracterul.
Nu e mare branza la asa zisele preselectii. cateva fete din clasele mai mari, cu siguranta cele de-a 12-a foste concurente vor analiza si evalua atitudinea, stilul si tinuta voastra pentru o prima impresie de inscriere. bafta