| Andrei_Iascu_1998 a întrebat:

maine ma intalnesc prima data cu o fata, nu o cunosc si mai merg cu inca un cuplu... si as vrea sa o impresionez straight face de imbracat, ma imbrac numai cu haine de firma... Gen adidasi: osiris, etnies. si chiar nu stiu cum sa o abordez. nu vreau sa ma simt prost. chiar nu stiu cu ce subiect sa o abordez. nu stiu cum sa o fac sa se simta in largul ei. vreau subiecte doar!
Fundita!:*
Scuza-ti-mi limba romana, dar sunt emotionat!

Răspuns Câştigător
| Nariah a răspuns:

Pai, fii sigur pe tine, fa glume, zambeste-i frumos, uite-te in ochii ei cand vorbesti cu ea, atinge-o ( moderat ), povestest-i despre tine si lucrurile care iti fac placere si intreab-o si pe ea aceleasi lucruri! Totul o sa mearga de la sine dupa! Succes! happy

1 răspuns:
| IRuxandraaaa a răspuns:

Muzica, filme, carti, prieteni, orice, fi deschis