| AlexAlx2626 a întrebat:

maine vreau sa imi bag un pierce in limba. as vrea sa stiu. doare rau? Unde se da mai exact? sa nu imi sparg vre.o vena laughing sa nu dau intr-un nerv ceva laughing deci? help me!

1 răspuns:
| M7Seven a răspuns:

Cand am pus pierce-ul meu am apelat la un prieten care este asistent medical.Mi l-a pus cu branula si am dat cu spray pentru a amorti limba ( nu am avut curaj sa dau fara ).Iti recomand sa apelezi la cineva care stie ce face ( eventual la un salon ) si sa nu faci tu chestia asta pentru ca daca spargi o vena sau atingi un nerv poti sa ai probleme