| Dav231 a întrebat:

Marti avem test la Matematica, dam din Matematica logic, si geometrie, iar maine facem exercitii.
Eu urasc matematica + ca avem un profesor foarte rau (daca ai gresit ceva zbiara la tine pana lesina)
Cum pot sa fac sa nu ies la tabla?

1 răspuns:
| Nix15 a răspuns:

O solutie ar fi sa te faci ca n-ai terminat de scris exercitiul precedent sau daca va scoate pe rand ceri voie la baie cu 2-3 banci inainte( poti sa rupi o foaie din caiet ca sa para adevarat dar risti sa se faca misto de tine laughing )
Nu ajuta sa stai numai cu ochii in banca, dar nici sa te holbezi; practic nu poti sa il faci sa nu te ia in privire, dar sa nu iesi in evidenta.
Sper ca ti-am fost de ajutor, nici mie nu mi-a placut sa ies la tabla big grin