| JoMo a întrebat:

Mi-am cumparat vineri un Nokia Lumia 620 si mi se inchide din senin. De exemplu cand intru intr-o aplicatie sau scriu un mesaj. Uneori trebuie sa il redeschid pentru ca refuza sa intre intr-o aplicatie (calculator, alarma)
Ma puteti ajuta?
Am inteles ca trebuie descarcata o aplicatie (parca ceva cu "z") dar nu mai stiu cum se numeste sau daca este bine daca o downloadez.

1 răspuns:
| dorin1990 a răspuns:

Salut.de ce nu mergi la magazinul de unde l-ai cumparat, presupun ca are garantie si asa il repara el nu cred ca exista aplicatie pentru asa ceva, e ceva defectiune.