| oOoBrBoOo a întrebat:

Am Nokia lumia 520 si nu stiu cum sa pun poze/muzica de pe laptop pe telefon din cate am inteles eu trebuie o aplicatie dar nu stiu cum se numeste aplicatia imi puteti spune va rog.

Si mai am o intrebare tot despre lumia 520....cand cineva imi trimite un joc de la alt telefon Samsung, hiro, htc..etc... imi trebuie o aplicatie ca sa pot sa le primesc instalarile. imi puteti spune ce aplicatie?

Funda!

Multumesc.

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nu poti transfera instalari, poti instala direct de pe market.

Also, de notat, ca sa transferi muzica / poze / filme din pc in telefon iti trebuie ori zune (nu stiu cu care merge 520) or windows mobile ceva. Altfel nu merge.

| oOoBrBoOo explică (pentru Seby90):

Nu m-ai ajutat cu nimic...

| Seby90 a răspuns (pentru oOoBrBoOo):

Ajuta-te singur.