| Serban_Valentin_1993 a întrebat:

Mi-am dat comanda pe Okazii de niste casti Monster Beats by Dr Dre Solo Hd replica, m-ar interesa si pe mine daca mai are cineva aceste casti si daca se simte multumit

2 răspunsuri:
| MD0 a răspuns:

Am castile originale, nu ma pot plange deloc de ele. Isi merita fiecare banut ^^. Cat despre replici, eu nu am o parere foarte buna, asa ca ma abtin. Acum depinde.

| DMihaiG4 a răspuns:

Am eu o pereche de casti Monster Beats by Dr Dre Solo Hd replica si sunt multumit de ele uite link-ul de unde mi le-am luat eu http://mercador.ro/......1j5dP.html