| Serban87 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de casti beats by dr. dre si ma puteti ajuta si pe mine sa inteleg care este diferenta dintre Monster Beats by Dr. Dre Solo Hd si Monster Beats by Dr. Dre

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

In general castile Beats sunt niste casti supraevaluate (platesti prea mult pentru ceea ce primesti). Nu zic ca nu sunt casti de calitate. Zic ca poti sa gasesti aceeasi calitate a sunetului, la alte branduri, la preturi multi mai mici. happy

| Serban87 explică (pentru Minks):

Vreau sa cumpar o replica happy Imi poti raspunde si mie la intrebare?

| Minks a răspuns (pentru Serban87):

De ce vrei sa iei replica cand la banii aia poti sa iei ceva brand, de calitate mai buna? Ce buget ai? happy

| Serban87 explică (pentru Minks):

Nu este foarte mare sad De 80 lei...